Spolek Neformálních umělců Camelquerque - Autoři
Nacházíte se na stránce: Autoři

Autoři

Dumková Věra

(*1969) básnířka a prozaička. Publikovala v Literárních novinách, Labyrint Revue, Salonu, Babylonu, na internetových stránkách a knižně v almanachu Klubu 8. Pod pseudonymem píše erotické povídky do Hustleru a Penthousu. Též působí v redakční radě časopisu pro psychické zdraví - Esprit. V pražském nakladatelství Protis vyšla sbírka jejích básní Bojíš se zrcadel ve mně?  

http://dumka69.blog.cz/

Erben Milan

(*1959) Básník a zpěvák kapely Slum. V roce 2004 mi vyšla sbírka „Koncem adventu“ v nakladatelství Alfa-Omega, roku 2006 CD Slumu, v roce 2008 sbírka „Perimoukasso“ ve stejném nakladatelství. Vystupuji sám nebo s kapelou v klubech, kavárnách, hospodách a na festivalech. Občas mi něco vyjde v časopisech, mám také samizdatové sbírky pro děti „Mladý kos“ a duchovní poesie „Zde zatím“.

http://www.kapelaslum.cz/

Hallerová Hannah

Když se Hannah narodila, bylo jejím rodičům dohromady přesně sto let. Na Svět přišla 8.8. a její iniciály jsou H.H. H je 8. písmeno abecedy. Někomu by to mohlo evokovat nácky, ale opak je pravdou, Hannah otevřeně podporuje Israel. A ještě jedna glosa mezi řádky, jméno Hannah se čte stejně zepředu i zezadu. "MetroSlamerka co Vám svými verši tepny přiškrtí."-OL

http://liter.cz/Autori/34405-info.aspx

Hromada Jaroslav

(*1945) vystudoval Střední průmyslovou školu, poté pracoval 10 let jako číšník a následně jako mistr v přípravně oceli v Poldi Kladno. Byl členem skupiny umělců Pláňata. Má dvě dcery a je vášnivým čtenářem poezie, beletrie a sci-fi. Léta se věnoval úpravě zahrady a pěstování květin. Nyní je v invalidním důchodu.