Nacházíte se na stránce: Akce
Zobrazuji pouze proběhlé akce, Zobrazit vše

Akce - již uplynulé události

6. 10. 2008 20:00V rámci bez obrazu XV.

Svými texty Vás provede Ondřej Linhart a jako hosta představí "Iggy Popa české poezie" Otu Karse.

Po té nám zahraje formace HM, která se programově již 13 let zabývá zhudebňováním poezie českých i zahraničních klasiků. S nadsázkou, a hudebním vtipem, napříč žánry. Současná básnická tvorba je v jejich repertoáru zastoupena také, v podobě hravých textu od kamarádů a spolužáků. V kombinaci s improvizovaným uváděním, punkovými, rapovými, folkovými či alternativními postupy v hudbě tak vzniká na pódiu něco zcela svébytného a okouzlujícího. Vice na www.skupina.hm.

15. 5. 2008 20:00Květnové Poetické oko

Další koncentrace a konfrontace různých literárních stylů a vystoupení, geniality, záblesků inteligence a bezbranné grafomanie - tedy Poetické oko se koná ve čtvrtek 15. května 2008 od 8 hodin večer v barovém salonku kina Oko v Praze na Letné za účasti osmileté stálice naší scény Emmy, dále Hannah Haller, zenového Máry za Dědka s brejlema, literární sopky Erny, Ondřeje Linharta, tentokráte zpomaleného hudebně doprovázeného Tomáše Míky a slam poetů Jakuba Folla a René Jahody. Pořadem bude provázet ostřílená kabaretní dvojka Fouki - Sergi. Na závěr oficiální části proběhne soutěž pro všechny zájemce: Napiš na dané téma něco za minutu, řekni nám to všem za 30 vteřin. Její vítěz bude odměněn mezi námi tak populárním zápisníkem zemřelých bardů - černým legendárním Moleskinem, za nějž děkujeme Fra. O vítězi soutěže rozhodneš i ty - svým jasným hlasem. Tak to už, myslím, stojí za to.

7. 4. 2008 20:00V rámci bez obrazu XII.

Nechte se unášet láskou, vášní, bolestí i smutkem původních českých a ruských šansonů, jejímiž autorkami i interpretkami jsou Valentina Shuklina (zpěv, piáno), Erika Deutschová (zpěv) a Markéta Drahoňovská (piáno). Večerem, ke kterému neodmyslitelně patří sklenka dobrého vína i špetka poezie, vás bude provázet Radek Valenta. Autoři poezie: Erika Deutschová, David Mareš a Markéta Drahoňovská. V druhé části večera vystoupí jazzová partička Läpple.
Zobrazit aktuální události
« Předchozí 1 7 13 19 20 21 22 23 24 25 Další »